Haberler

Sen de BRCyeGel!

Sen de BRCyeGel!
HABERİ PAYLAŞ
Eklenme tarihi : 10 01 2018

 Sen de BRCyeGel! 

 Sen de BRC ye gel,

BRC Otogaz Sistemleri 1977 yılında İtalya / Cherasco da kurulmuştur. Açılımı Bogetti Romano Cherasco dur. Bogetti Romano ismi  kurucusunun ad ve soyadından, Cherasco ise kurulduğu yerden gelmektedir. BRC Fabrikası 60.000  alanda ve 700’ü aşkın çalışanı ile üretim yapmaktadır.

70 den fazla ülkede BRC kitleri için satış ve servis hizmeti verilmektedir. 2015 yılında toplam cirosu 100 Milyon Euro olarak belirlenmiştir. BRC’ nin kendisine ait AR-GE merkezinde her araç için çeşitli çalışmalar yapılmaktadır. Alternarif yakıt konusunda dünya lideri olan Westport grubunun bir parçasıdır. 5 Milyondan fazla araca BRC kitleri ile LPG dönüşümü yapılmıştır. Şuan fabrika üretim kapasitesi LPG ve CNG kitleri için yıllık toplam 500.000 kittir.

BRC Sequent 32 daha önceki BRC gaz enjeksiyon sistemlerinin aynı temel özelliklerini taşıyan, en iyi çalışma performansını koruyan, sürdürülebilirliği ve güvenilirliğini garantilemek için doğmuş, içten yanmalı motorların LPG/CNG dönüşümüne yönelik bir sistemdir. Kaliteli, sorunsuz tasarruf etmek için hadi sen de BRC’ ye gel.

Haber Arşivi
BRC Türkiye ile ilgili gelişmelerinden haberdar olmak için