Global

BRC, 60'lı yılların sonunda İtalya Cherasco'da yerel gaz sistemleri satıcısı olarak kuruldu. BRC’nin kurucusu Romano Bogetti, 1970'lerin sonunda piyasada bulunması zor olan bir unsur olan çoklu valf üretimine başlamaya karar verdi.

Romano Bogetti 1977'de M.T.M.'nin sahipleri Mariano ve Pier Antonio Costamagna ile anlaşmaya vardı ve Cherasco'da kurulan küçük bir atölye kuruldu. BRC ticari markası resmi olarak doğdu.

Diğer bileşenlerle birlikte üretim giderek büyüdü ve daha fazla pazar payı elde etti: 80'li yıllarda, LPG ve CNG bileşenlerinin tamamının üretimi başladı ve 1991'de BRC, ilk karbürasyon kontrol elektronik sistemini piyasaya sundu.

1992'de Costamagna Brothers, BRC'yi satın aldı ve M.T.M'yi kurdu.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Vizyon

Gelecekte motorlu taşıtlar için enerji sağlayan firmalar içerisinde; müşterisinin taleplerini dinleyen ve onlara değer veren, çevre dostu ürünler üreten, yenilikçi yaklaşımı benimsemiş, geleceğin akaryakıt stratejilerini belirleyen ve yön veren, rakiplerinin örnek aldığı firma olmak

Misyon

Müşteri odaklı yaklaşımı benimseyerek, onlara en doğru hizmeti yaygın bayi ağı ile ulaştıran, çevre dostu teknolojileri geliştiren, yenilikçi fikirleri ile sektörünü yönlendiren lider firma olmak.

İtalyada ve Dünyada BRC

BRC Gas Equipment, M.T.M'ye ait bir ticari markadır. İtalyan şirket, otomotiv LPG ve CNG bileşenleri ve sistemleri imalatında ve pazarlamasında sektör lideridir.

 

70'den fazla ülkede tek distribütörle, 100 milyon avro ciro, 1,000'den fazla çalışan sayısı ile BRC Gas Equipment, İtalya pazarında LPG sistemleri için kabaca % 24 ve CNG sistemleri için % 23'ün üzerinde bir pazar payına sahiptir.

 

Her şeyden önce CNC ve LPG dönüşüm kitleri ile bilinen BRC; aynı zamanda CNG ev sistemleri, doldurma istasyonları kompresörleri, BRC Kompresörleri, BRC FuelMaker ve Cubogas markaları, BRC Elektronik Bölümü, otomobil bakımına yönelik yedek parçalar üreten BRC Car Service ve yarış dünyasında yeni teknolojiler geliştirmek ve bileşenlerinin sağlamlığını ve güvenilirliğini kanıtlamak için yer alan BRC Yarış Ekibi ile bilinir.

 

Ana faaliyet konusu her zaman araçların doğalgaz dönüşümü olmuştur.

BRC Türkiye ile ilgili gelişmelerinden haberdar olmak için
Whatsapp