Haberler

LPG DÖNÜŞÜMÜ NASIL OLUYOR?

LPG DÖNÜŞÜMÜ NASIL OLUYOR?
HABERİ PAYLAŞ
Eklenme tarihi : 27 12 2018

LPG Taktırma Nasıl Olur?

Artan benzin fiyatları, LPG taktırma nasıl olur sorularının sıkça sorulmasına yol açmaktadır. Bu soruların cevaplanması ile siz de aracınıza rahatlıkla LPG taktırabileceğinizi göreceksiniz.

LPG taktırma ile elde edeceğiniz avantajların ne olduğu, aracınızın LPG dönüşümünün nasıl olduğu gibi soruların cevapları aşağıda veriliştir. Ayrıcalıklı şekilde hizmet almanız, firmamızın sunmuş olduğu avantajları değerlendirmeniz ile olacak. Hem LPG dönüşümü ile ulaşacağınız avantajlar hem de firmamızın uygun fiyatlı ve güvenilir hizmeti sayesinde aracınızı ekonomik şekilde kullanabilirsiniz.

LPG Nasıl Takılır?

Birkaç işlem basamağı ile kolayca LPG takılması mümkündür diyebiliriz. Bunun için profesyonel destek alınmasının en önemli tarafı, montaj kısmıdır. Herhangi bir sorun yaşanmaması adına bu alanda uzman olan kişiler tarafından direkt olarak dönüşüm işleminin yapılması sağlıklı olacaktır.

LPG nasıl takılır sorusunun cevaplanması ile bunun aslında kolay bir işlem olduğunu göreceksiniz. Yetkili servislerimizden talep edeceğiniz bu hizmet, gün içinde tamamlanarak aracınızın teslim edilmesi ile sonuçlanacaktır.

Sistemin Kurulması;

İlk olarak yapılacak olan işlem, var olan enjeksiyon sisteminin yanına LPG sisteminin de yapılması olacaktır. Bu işlem için, benzin pompası devre dışı bırakılarak aracın LPG ile çalışması sağlanacaktır.

Montaj;

LPG taktırma sürecinin en önemli aşamasının montaj olduğunu söyleyebiliriz. Sağlıklı bir LPG montajı için bu aşamada kontrollerin birkaç sefer yapılması önerilmektedir. Montajın tamamlanmasının ardından ise son aşamaya geçilecektir.

Kontrol;

Sistemin doğru çalışıp çalışmadığı adına bir kontrol yapılır. Sorunsuz şekilde çalışması hâlinde ise aracınızın size teslim edilmesi mümkün olacaktır.

LPG Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Türkiye’de LPG taktırma oranı her geçen gün artıyor. Bunun en önemli nedenlerinden biri, benzin fiyatlarının her geçen gün artmasıdır. LPG kullanımı ise aksine, uygun fiyatlı olan bir yakıt sistemidir. Bu sebeple en büyük avantajının yakıt kullanımında tüketiciye büyük ölçüde ucuzluk sağlaması olduğunu söyleyebiliriz.

  • Aracınızın yıpranmamasını sağlar
  • Havaya salınan zararlı gazları azaltır.
  • Benzin pompası devre dışı olduğundan aşınmaz, zarar görmez.
  • LPG kullanımı ile aynı performansı çok daha uygun maliyetle elde edebilirsiniz.

Yukarıda verilen avantajlar, LPG taktırmanın yalnızca ekonomik değil, aynı zamanda çevreci olduğunu da göstermektedir. Montaj taleplerinin yoğun olması ve LPG teknolojisinin gelişmesi bu sektörün de gelişmesini sağlamıştır. Bu sayede farklı ürünler ile hizmet verilmeye başlanmıştır.

Ürünlerimiz;

Sıralı Plug and Drive LPG Kiti

Sıralı Sequent 32 LPG Kiti

Sıralı Plug and Drive CNG Kiti

Karbüratörlü LPG Kiti

LDI LPG Kiti gibi ürünler üzerinden gerçekleşmektedir.

En iyi markalara en uygun fiyatlarda ulaşma imkanı verilmiş olduğundan, son derece rahat şekilde aracınızın LPG dönüşümünü sağlayabilirsiniz. Ekonomik fiyatların piyasadaki en kaliteli hizmet ile sizlere ulaştırılması da büyük avantajdır. Bunun için tek yapmanız gereken iletişim kanalları üzerinden ya da direkt olarak firmamızdan bizlere ulaşmaktır. LPG taktırma adına detaylı bilgi almanız mümkün olacaktır.

Haber Arşivi
BRC Türkiye ile ilgili gelişmelerinden haberdar olmak için
Whatsapp