Haberler

Mariano Ziyareti

Mariano Ziyareti
HABERİ PAYLAŞ
Eklenme tarihi : 27 12 2018

Mariano Ziyareti

Dünya markası BRC‘ nin sahibi olduğu MTM SRL’ nin CEO’ su MARIANO COSTAMAGNA 2A‘ yı ofisimizde ziyaret etti.
Otogazın dünyadaki gelişimi, otogaz dönüşümlerisıralı sistem satışları, CNG dönüşümleriCNG kompresör sistemleri bu ziyaret esnasında konuşuldu.

BRC

Üretim, diğer parçalarla genişledi ve pazar payları büyüdü. 1980’de, LPG ve CNG yelpazesindeki tüm çeşitler üretilmeye başladı. BRC, 1991’de karbürasyon kontrollü elektronik sisteme geçti ve 1 yıl sonra, 1992’de Costamagna kardeşler, BRC’yi tamamen bünyelerine katarak M.T.M-BRC Gaz Ekipmanları’nı kurmuş oldular.

Günümüzde, 50.000 m2 kapalı, 11 farklı üretim alanı ve 1500 çalışanı ile dünyanın en büyük LPG ve CNG kit üretim markası olma özelliğini elinde tutmaktadır.

70 ayrı ülkede temsil edilen BRC, kompresör, evsel dolum cihazları ve DOEM üretimlerini de her geçen gün arttırmakta ve Dünya Devleri olarak nitelendirilen Chevrolet, Citroen, Ford, Great Wall, Honda, Kia, Mitsubishi, Peugeot, Piaggio, Subaru, Suzuki ve Volvo gibi markalarla da işbirliği yapmaktadır.

Tüm bunlara ek olarak BRC, Alternatif Yakıt Sistemi Yarışları’nı düzenlemekte ve 2011’den günümüze, pist şampiyonası ve ralli ile tüketiciye güvenli ve performanslı ürünler geliştirdiğini kanıtlamaktadır.

2A, 1995’ten bu yana BRC’nin tek yetkili distribütörü olarak Türkiye’de ileri teknoloji ve altyapı hizmetleri sağlamaktadır.

Haber Arşivi
BRC Türkiye ile ilgili gelişmelerinden haberdar olmak için
Whatsapp