Tüp Taktırma

Tüp Taktırma

Lpg Taktırma

LPG Dönüşümün Avantajları

Kolay bulunması, teknoloji ve endüstrideki ilerlemeler, ekonomik ve ekolojik zorluklar, tüm dünyada ve Türkiye’de LPG’nin otomotiv sektöründe kullanımının hızla gelişmesinin zeminini hazırlamıştır.

Araçlara Tüp Taktırma Nasıl Olur?

Aracınızın hiçbir orijinal aksamına zarar vermeden ve kablo kesmeden montaj yapılır. Elektrik tesisatlarının tümünde soketler kullanılır. Böylece kablo kesme veya lehim gibi ilave risklere girilmez.

LPG dönüşüm kitleri, her geçen gün AR-GE çalışmaları daha da hızlanan bir tasarruf ekipmanlarıdır.

Aracınızın benzin çalışma değerlerini takip eder, hafızasına kaydeder. Böylece Benzin performansı nasıl ise LPG performansı da o şekilde olur.

Mekanik montajın bitmesinden sonra araca LPG kalibrasyonu yapılır. LPG ECU’su aracın en uygun çalışma ayarlarını otomatik olarak yapar. Benzin enjektörleri nasıl çalışıyor ise LPG enjektörlerine o şekilde sinyal gönderir.

Güvenli bir şekilde gerçekleşmesi gereken bu hizmet için mutlaka profesyonel bir yardım alınması gerekir. Hizmetimiz ile sağlamış olduğumuz güven sayesinde, hızlı ve kolay şekilde aracınız için harcadığınız yakıt ücretinin düşmesini sağlayabilirsiniz.

Tüplü Araçlarda Yakıt Ücreti Farkı

Benzin ve LPG fiyatları arasındaki makas her geçen gün açılmaktadır.

Tüp TaktırmaÖrneğin;

Aracın 100 Km’de ortalama 9 ya da 10 litre LPG tüketmesi söz konusudur.

İlk çalışma anı için mutlaka benzin konulması istenir.

100 Km’de 10 Litre yakan bir LPG’li araçta tüketim bedeli;

10 x 3,1 TL = 31 TL olacak.

Araç ilk marşı her zaman Benzin ile yapacağı için en az çeyrek depo benzin bulunması tavsiye edilir.

Yukarıda verilen uyarıyı dikkate almanız durumunda tüp taktırma işleminden sonra rahatlıkla ekonomik şekilde yolculuk etmeniz mümkün olacaktır. Yapılan hesaplamalar, benzin kullanımının tüp ile büyük ölçüde azalacağını göstermektedir. Beraberinde ücreti her geçen gün artan benzinin sizin aracınızda çok az kullanılıyor olması, ekonominiz açısından önem arz etmektedir.

Tüp Taktırma Hizmeti

Dilerseniz sunmuş olduğumuz hizmetten yararlanabilirsiniz. Bunun için aracınızın işleme uygun olması gerektiğini unutmayın. Hizmetimizden en güvenli şekilde yararlanabilirsiniz.

  • Çalışanların profesyonelliği
  • Kullanılan ürünlerin kalitesi
  • Hızlı ve güvenilir hizmet
  • Piyasaya göre en uygun tüp taktırma fiyatları için bilgi alabilirsiniz.

Yukarıda verilen avantajlardan yararlanmak için yetkili kişiler ile iletişim kurabilirsiniz. Gerek iletişim bilgileri üzerinden gerek yetkili kişiler ile birebir görüşme imkanını kullanabilirsiniz.

Sunulmuş olan hizmet sayesinde, en kısa sürede ekonomik şekilde araç kullanımı avantajını elde edebilirsiniz. Güvenliğin sağlanmış olmasının yanı sıra, sizin de tüp taktırma işleminden sonra dikkat etmeniz gerekenler üzerinden hareket etmeniz gerekecektir.

Yetkili kişilerin firmamızda vermiş olduğu bilgiler neticesinde tüp taktırma işleminden sonra ekonomik ve güvenli şekilde aracınızı kullanabilirsiniz. Uygun tüp taktırma fiyatları değerlendirmek, yakıt avantajını kaçırmamak üzere aracınıza hemen tüp taktırabilirsiniz.

LPG Taktırma işlemi yaklaşık 4-6 saat sürmektedir. Randevu ile giderseniz aynı gün aracınızı her şeyi hazır halde teslim alabilirsiniz. Aracın manifoldu yapısı uygun ise LPG Taktırma esnasında patenti bize ait olan gaz piposu kullanılarak manifold delinmeden montaj yapılabilir. Tüm dönüşüm ekipmanları LPG Taktırma esnasında araca sabitlenir. LPG taktırma sonrasında dilediğinizce tasarruflu yolculuk yapmanın keyfine varırsınız

BRC Türkiye ile ilgili gelişmelerinden haberdar olmak için
Whatsapp