Sıralı Sistem

Sıralı Sistem

Sıralı Sitem

Sıralı Sistemlerde Yüksek Tecrübe

Son yıllarda milyonlarda araç sahibinin tercih ettikleri sıralı sistem otogaz kitleri araçlar da sağladıkları yüksek ekonomi ile insanları memnun etmektedir. Özellikle benzin veya motorine göre fiyatı çok daha düşük olan LPG yakıtını kullanmak isteyen kişilerin araçlarına mutlaka bu sistemi taktırmaları gerekmektedir. Bu konu hakkında her zaman güvenilir bir destek almak isteyen insanlar sitemiz üzerinden bizler ile iletişime geçerek en kaliteli ve güvenilir hizmetleri alabilmektedirler. Sektörün en önemli firmalarından biri olmamız ve uzun zamandan bu yana sektörde varlığımızı sürdürüyor olmamız da insanların bizleri seçmelerine neden olmaktadır.

Kullandığımız garantili ve orijinal ekipmanların yanında ustalarımızın uyguladıkları en son teknikler sayesinde araçlar son derece güvenli bir halde trafiğe çıkabilmektedir. Çok ciddi bir yakıt ekonomisi sağlamakta olan sıralı sistem belirli aralıklar ile kontroller yapılmalıdır. Bu konu hakkında yardım almak isteyen herkes sitemizden bizlere ulaşarak konu hakkında bilgiler alarak araçlarını uzun süre boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilmektedirler. Çok uzun zamandan bu yana birçok araç üzerinde uyguladığımız bu teknikler araç sahiplerinin yüksek yakıt maliyetlerinden kurtulmalarını ve aynı zamanda güvenlik anlamında herhangi bir sorun yaşamamalarını sağlamaktadır.

 

Sıralı Sistemlerin En Önemli Avantajları Nelerdir?

 

Çok sayıda avantajı olan LPG dönüşümü, sunmuş olduğumuz hizmet aracılığıyla sizlere ulaşıyor. Avantajlı şekilde ulaşım sağlamak, taşıt kullanmak için direkt olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dönüşüm ile elde edeceğiniz avantajlar aşağıdaki gibidir;

  • LPG ile tahrik edilen araçlarda iyi bir montaj ve uygun bir ayarlama ile benzinli araçlara oranla oldukça düşük egzoz gazı emisyon değerlerine ulaşılması, kurşun içermemesi, egzoz gazı emisyonlarından CO’ de %70, HC’de %40 oranında azalma sağlaması.
  • Bu yakıtın seçilmesinin en önemli nedeni benzine göre ekonomik olması, Benzinli araçlara göre elde edeceğiniz tasarruf birim fiyatta %40 ile %45 arasında değişmektedir.
  • Ateşleme bujisinin ömrü, LPG kullanmanız halinde artacaktır.
  • Motor yağı ömrü uzar.
  • Motor vuruntu direnci artar.
  • LPG benzine oranla daha yüksek oktan sayısına sahip olması nedeniyle motorlarda sıkıştırma oranı arttırılarak motor verimi ve gücünü arttırmak mümkündür.

 

Sıralı Sistem Montajlarında Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

LPG yakıt hattı çekilirken mutlaka egzozdan en az 10 cm uzaktan çekilmelidir. LPG Filtrelerinin bakımları ve değişimleri kesinlikle zamanında yapılmalıdır. Bizler de araçlarını bizlere emanet eden ve dönüşümlerini bizlere yaptıran kişileri belirli zamanlarda bakıma çağırarak herhangi bir risk altına girmemelerini sağlıyoruz. Tüm müşterilerimiz sitemizde bulunan iletişim kısmından yetkili kişiler ile iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgileri alabilmektedirler. Sahip olduğu büyük deneyim ile her zaman için müşterilerinin en güvendiği firmalardan biri olan ve yaptığı her işlemde maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemekte olan firmamız bu başarısını sürdürebilmek için sürekli olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Sektör içinde yaşanan her gelişmeyi yakından takip edip ekipmanlarını veya personel bilgi düzeyini de buna göre güncellemekte olan firmamız bu sayede sektörün en güvenilir isimlerinden biri haline gelmiştir. Sıralı sistem kitlerinde her zaman sektörün en çok talep alan firmalarından biri olan ve gördüğü ilgiyi sürekli arttıran firmamız garantili hizmetleri ile tüm müşterilerini beklemektedir.

Sıralı sistem LPG kitleri ilk marşın Benzin ile yapıldığı daha sonrası motor uygun sıcaklığa gelince sistemin otomatik olarak gaza geçtiği sistemlerdir. Sıralı sistemlerde ilk marş benzin ile yapıldığı için benzin yakıt hattında herhangi bir kuruma veya aşınma söz konusu olmaz. Sıralı sistem kitlerde egzoz gazı içerisindeki oksijen miktarı ölçülerek, elektronik kumanda ünitesi ile yakıt miktarı otomatik olarak ayarlanır.

BRC Türkiye ile ilgili gelişmelerinden haberdar olmak için
Whatsapp