Yakıt masraflarından %40 tasarruf yapmak için #BRCyeGEL

Dünya otomobil devlerinin tercihi, çevre ve ekonomi dostu BRC Sıralı Otogaz Dönüşüm Sistemleri'yle tasarruf etmeye başlamak için formu doldurman yeterli!

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili “Bilgilendirme”yi okudum. Kişisel verilerimin Bilgilendirme’de belirtilen kapsamda işlenmesini kabul ederim.

GÖNDER
GALERİ
LOKASYON
Gizlilik İlkeleri & Kullanım Koşulları

Kişisel verilerinizin 2A Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş (bundan sonra “2A veya biz olarak anılacaktır) tarafından web sitesi aracılığı ile toplanması, saklanması, aktarılması veya kişisel verilerinizin herhangi bir şekilde işlenmesinde, çerçeve nitelikteki işbu iGizlilik Politikasıuygulanır. Kişisel verilerinizin gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Kişisel verileriniz 2A tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (Bundan sonra “KVK Kanunu” olarak anılacaktır.) ve hukuki dayanağını ondan alan ikincil mevzuat ile Kişisel Verileri Koruma Kurulu (Bundan böyle “KVK Kurulu” olarak anılacaktır.) kararları (Hepsi birlikte bundan sonra “Veri Koruma Mevzuatı” olarak anılacaktır.) ve ilgili sair mevzuat hükümlerine uygun biçimde işlenmektedir. Toplanabilecek Veriler 2A web sitesi üzerinde siz değerli kullanıcıların web sitesine erişimi ve yapacağınız işlemlere bağlı olarak;

BRC
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA AYDINLATMA BİLDİRİMİ

Bu Bilgilendirme ve Aydınlatma Formu, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanun”) ile düzenlenen gerçek kişilerin “Kişisel Verilerinin” işlenmesi ve aktarılması kapsamında hazırlanmıştır. 6698 Sayılı Kanun kapsamında, şirketimiz ile paylaşmış olduğunuz tarafınıza ait her türlü güncel bilgi “Kişisel Veri” olarak kabul edilecektir.

Sizlere ait kişisel verilerin güvenliği bizler için büyük önem taşımakta olup, kişisel verileriniz mevzuatın öngördüğü şartlara uygun olarak, mümkün olan en güvenli şekilde ve hukuki yükümlülüklerin gerektirdiği süreyle, mevzuata uygun koşullarda saklanacaktır.